fentarto

Saturday, 03 May 2014 10:43

2014-2015-évt?l vonatkoztatva az iskolagyümölcs-program f?bb változásai:

A módosítás megtekinthet? oldalunkon a rendeletek között.

• Pontozási rendszer került bevezetésre, miszerint a fenntartónak nincs mérlegelési joga, hanem a befogadott ajánlatokat kell pontoznia. A fenntartónak a legtöbb pontot elér? beszállítóval kell megkötni a szerz?dést.
    A pontozást dokumentumait meg kell ?rizni, mert ellen?rizhetik 5 éven belül.
  • Kísér? intézkedések teljes egészében törölve lett a megállapodásból, a még a 2013/2014 tanévre megkötött 2-3 tanéves megállapodások esetén is 2014/2015 tanévet követ?en ebben a formában megsz?nik. (Várhatóan a kísér? intézkedések megvalósítása külön szabályozás keretében fog a jöv?ben megvalósulni, mert továbbra is fontos eleme a sikeres iskolagyümölcs-programnak)
  • A kiosztási id?szakok szeptember 1.-vel kezd?dik és a II. féléves id?szakokat is el?rébb kerültek.
  • Megállapodás beküldési határideje minden év június 15.-e.
  • Mellékletek egy része változott.
  • A 2013/2014 tanévre megkötött több évre szóló megállapodásoknál nincs ajánlat bírálat, helyette, az eredeti megállapodás módosítása válik szükségessé az eredeti beszállítóval.
A Klebelsberg Intézményfenntartó Központra vonatkozó változások a fentieken túl:
  • Tankerületenként maximum 1 beszállítóval köthet megállapodást vagy módosítást.
  • Egy beszállítóval akár több közoktatási intézmény vonatkozásában is köthet egy okiratba foglat megállapodást vagy módosítást.
Az ajánlatot tev? beszállítók pontozásának nyilvántartását segít? dokumentumot letölthetik az alábbi linkr?l:
Last Updated on Sunday, 04 May 2014 23:33